Dnes je 21. 11. 2019
Meniny má: Elvíra

Partneri:
Mesto Nové ZámkyMoldaCOOP Jednota Nove ZamkyBytkomfortBelumi PumpyUnicornMizunoAT StavbyTechniaT.P.D. TransportLemarckSVXONYXMediaChainTK PodhájskaFermi s r.o.1.deliace centrumProbuild.skPlanet ClubZelkovAquamontsMcDonaldsJazz CafeElis ElektroRef-SystemsPastedHerňa MonacoDomenStigi TransAjax PizzeriaGastrodomCikautxoPixa.skBauservisCar Wash GearGTNBIB GastroRestaurácia SpiritPastorkaltGoldgymPresporAB MäsoSvetluška-svietidláUni PapierIndividual
2% dane

Objednávka Gól karty

A družstvo

TIP ŠTART

Č. karty Body

TIPOS EXTRALIGA

Warning: fopen(http://www.slovakhandball.sk/competitionPart/stats/teams/58a563d41981c4194986b420/points/desc) [function.fopen]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/vc003800/clients/hcstart/panels/left_table.php on line 18

Warning: stream_get_contents() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/vc003800/clients/hcstart/panels/left_table.php on line 19

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/vc003800/clients/hcstart/panels/left_table.php on line 23

Zobraziť celú tabuľku

Najproduktívnejší hráči

1.Tomáš Tschur71
2.Yevhen Rakatynets40
3.Marek Tilandy27
4.Matúš Kocák23
5.Gabriel Vadkerti18

Oslávenci:

Dnes má narodeniny:
Patrik Rozsnyó
Srdečne blahoželáme!

V osemfinále Slovenského pohár vysoká výhra v Pezinku, vo štvrťfinále doma s Modrou

17.10.2019

K HKM Šaľa (vyhral minulý týždeň v Stupave 30:22) a Tatranu Prešov (v utorok zdolal HŠK ŠG Košice 44:30) ako prvým dvom štvrťfinalistom Slovenského pohára hádzanárov 2019/2020 sa pridali aj ďalší účastníci Slovnaft handball extraligy. V stredajších stretnutiach sa zhodne presadili hostia. Obhajca prvenstva v SP MŠK Považská Bystrica vyhral v Cíferi 32:16, ešte hladšie si so svojím súperom poradil MHC Štart Nové Zámky v Pezinku s ŠKH Agrokarpaty (38:16). Výsledkovo najvyrovnanejší duel sa hral v Martine, kde domáci podľahli tímu Košice Crows 27:34. Sporta Hlohovec vyhrala na pôde niekdajšieho extraligistu TJ Strojár Malacky 35:25, Slovan Modra potvrdil úlohu favorita v Dunajskej Strede (32:23) a v jedinom súboji dvoch účastníkov najvyššej súťaže sa jednoznačne presadili hráči bratislavského ŠKP na palubovke Topoľčian (26:17).

Po stredajšom skompletizovaní osemfinálového programu Slovenského pohára v hádzanej mužov 2019/2020 vyžrebovali vo štvrtok predpoludním štvrťfinálovú fázu domácej pohárovej súťaže. Medzi okteto najlepších sa prebojovali výlučne extraligisti. Žreb v bratislavskom sídle Slovenského zväzu hádzanej rozhodol, že obhajca prvenstva MŠK Považská Bystrica privíta nováčika najvyššej slovenskej súťaže Košice Crows. Vzhľadom k postaveniu tímov v tabuľke (3., resp. 2) je to zároveň šláger štvrťfinále. Úradujúci majster Tatran Prešov pocestuje do hlavného mesta, kde ho čaká súboj s ŠKP Bratislava. Zostávajúce dve štvrťfinálové dvojice tvoria HC Sporta Hlohovec – HKM Šaľa a MHC Štart Nové Zámky – HáO TJ Slovan Modra.

Štvrťfinále, ktoré hrá sa na 1 zápas a vyraďovacím systémom, je na programe 11. decembra 2019. Víťazi postúpia na záverečný turnaj Final 4, ktorý je plánovaný na 14. – 15. marca 2020. Jeho dejisko určí výkonný výbor SZH. Semifinálové dvojice sa vyžrebujú 12. decembra o 10.00 h v Bratislave. Víťaz SP 2019/2020 mužov má právo štartovať v Pohári EHF 2020/2021. V prípade, že víťaz SP je aj majstrom SR, prechádza toto právo na finalistu.

Výsledok štvrtkového žrebu štvrťfinále Slovenského pohára mužov 2019/2020 (11. 12. 2019, hrá sa na 1 zápas):
ŠKP Bratislava – Tatran Prešov
HC Sporta Hlohovec – HKM Šaľa